Alışveriş Kategorileri
Menü


Isıtma ve soğutma parçaları Pazar Soğutma'da!

Hakkımızda

Pazar Soğutma olarak uzun yıllardır İstanbul’da soğutma sistemlerinin kullanıldığı küçük ve orta işletmelerin cihazları ile endüstriyel sanayi tipi soğutucuların bulunduğu tüm alanlarda, nitelikli kadromuz ve zengin yedek parça imkanı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Hedeflerimiz arasından müşterilerimize güler yüzlü hizmet ve kaliteli ürünü uygun fiyata sunmak yer almaktadır.

Soğutma, Isıtma ve Havalandırma yedek parça sektörünün yükselen trendlerini takip etmek ve bunları müşterilerimiz lehine çevirmeye çalışmak diğer hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Mevcut hizmetlerimizi geliştirmek daha iyisini, daha kalitelisini sunmak için gerek kadromuz gerekse ürün portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz.

Pazar Soğutma birçok marka cihazın yedek parçalarını elinde bulundurmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve elinde bulundurduğu stoğuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Pazar Soğutma, faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren kaliteli ürün ve iyi hizmet felsefesini benimsemiş, adımlarını bu doğrultuda atmıştır. Eğitimli ve tecrübeli personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Geride bıraktığı 18 yılın sonunda hedeflerine büyüyerek yaklaşmıştır.

Şirket bünyesinde bulunan servis araçlarıyla, aracınıza gerekli yedek parçayı bir telefon kadar yakınınıza getirmek için çalışmaktadır.

Pazar Soğutma'dan yanlız kaliteli ürün ve hizmet alırsınız...

menu